MODERN, MODERN+ Drukuj Poleć znajomemu

Podwyższona szczelność:

Zastosowanie wewnętrznej i zewnętrznej uszczelki o zwiększonej powierzchni przylegania oraz najwyższej jakości niemieckich okuć firmy ROTO, gwarantują doskonałe uszczelnienie i pełną ochronę przestrzeni między skrzydłem, a ościeżnicą okna. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów przewietrzania okna są doskonale wentylowane. Jeżeli do tego dodamy zastosowany przez nas udoskonalony system odprowadzania wody to otrzymamy kompletne i nowoczesne okno, będące doskonałą propozycją dla osób szukających optymalnych rozwiązań i doskonałej jakości w rozsądnej cenie.

Podwyższona sztywność:

Wytłaczane w Niemczech pięciokomorowe profile KBE oraz najwyższej jakości stal wzmacniająca sprawiają, że okno jest sztywne, wytrzymałe i odporne na odkształcenia.

 

Podwyższona izolacja cieplna:

W systemach KBE MODERN i KBE MODERN + zaostrzone wymogi cieplne, określone normami w zakresie ochrony energii cieplnej, są spełnione z dużą nadwyżką. Doskonałe właściwości termoizolacyjne uzyskane są dzięki zastosowaniu 5-cio komorowej konstrukcji ramy i skrzydła okna oraz 70mm głębokości budowlanej.

Zastosowanie takich rozwiązań pozwala na osiągnięcie jednego z najlepszych w tej klasie współczynnika przenikania ciepła rzędu 1,3W/m²K. Stosowane przez nas wysokiej jakości szkło Pilkington sprawia, że nasze systemy okienne są bezkonkurencyjne również w kwestii termoizolacji.

 

* paleta kolorów oraz katalog ze wzorami dostępny w firmie.

 
okna plastikowe mirsk