Okna drewniane Drukuj Poleć znajomemu

Dlaczego drewno?

Drewno jest dobrze znanym i chętnie stosowanym materiałem do produkcji stolarki budowlanej. Nasza firma wykorzystuje starannie wyselekcjonowane, klejone trójwarstwowo drewno sosnowe lub merantii.

Klasyka

 

Egzotyka

 

SOSNA - wspaniała propozycja dla Klientów ceniących sobie klasyczne i ponadczasowe rozwiązania. Doskonała jakość sosnowego drewna w połączeniu z niezwykłą trwałością tego materiału tworzą ciekawą alternatywę dla okien z PVC i aluminium.

MERANTI - egzotyczny gatunek drewna występujący głównie w Indonezj, Malezji i na Filipinach. Wygląd i właściwości drewna zbliżone do mahoniu. Charakterystyczne pory w strukturze drewna nadają piękny wygląd.

Rodzaje:

Passio - charakteryzuje się znacznie zaokrąglonymi krawędziami profila ramy i skrzydła oraz listwy przyszybowej. Taka linia nadaje nowoczesny wygląd a także podnosi trwałość powłoki lakierniczej.

Velo - to łagodnie wykończone krawędzie ramy i skrzydła oraz listwy przyszybowej o tradycyjnym kształcie.

Arte - stylowy profil, wyróżniający się ozdobnymi frezowaniami krawędzi zewnętrznych ramy i skrzydła oraz listwy przyszybowej co nadaje oknom ekskluzywny wygląd i niepowtarzalny charakter.

Duale - od wewnątrz piękne i naturalne drewno od zewnątrz zastosowana specjalnie ukształtowana aluminiowa nakładka dająca trwałą ochronę przed wodą, śniegiem i wiatrem.

 

 * paleta kolorów oraz katalog ze wzorami dostępny w firmie.

 
okna plastikowe mirsk