V90+ Drukuj Poleć znajomemu

NAJLEPSZA LOKATA

Okna V90+ to wysoce energooszczędny, najwyższej jakości produkt nowej generacji spełniający wszelkie wymagania współczesnych architektów oraz inwestorów indywidualnych. Dwukrotny zdobywca nagrody Jakość Roku (2008 i 2009 rok). To flagowy produkt Vetrex będący odzwierciedleniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie stolarki okiennej. V90+ to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, precyzję wykonania oraz stylowy design. Jego największą zaletą jest to, że znacząco zmniejszy Państwa rachunki za ogrzewanie.

okna_agmar

   

Jakość Okien Premium V90+

Jako jedyni na rynku stosujemy stal grubości 1,5 mm w ramie oraz 1,8 mm z sześciokrotnym zagięciem w skrzydle. Osiągnęliśmy dzięki temu najwyższe na rynku parametry w zakresie statyki oraz bezpieczeństwa.
            
             
             
             
  

Dodatkowe elementy ciepłochronne

W naszym flagowym produkcie V90+ zamontowaliśmy wysokiej jakości klin termiczny. Dzięki zastosowaniu przez nas odpowiednich materiałów, każdy, kto zdecyduje się na zakup tego modelu okien może liczyć na wymierne korzyści w postaci mniejszych rachunków za ogrzewanie nawet do 50%.
            
             
             
             
   

Pięknie ukryte okucie DESIGNO

Okna Premium V90+ to nie tylko najwyższe parametry energooszczędności, ale również unikalny wygląd. Standardowo zastosowaliśmy w tym modelu najnowsze rozwiązanie pozwalające na ukrycie elementów okucia. Jak to wygląda w praktyce? W V90+ zawiasy ukryte są pod przylgą skrzydła, dzięki czemu są niewidoczne na oknie (z zewnątrz oraz wewnątrz).
            
             
             
             

 * paleta kolorów oraz katalog ze wzorami dostępny w firmie.

 
okna plastikowe mirsk