Ogrody Zimowe Drukuj Poleć znajomemu

Ogrody zimowe do domów jednorodzinnych i rezydencji

Wykonany ogród zimowy przy domu jednorodzinnym, willi, rezydencji to możliwość uzyskania w szybkim czasie bardzo atrakcyjnej powierzchni z przeznaczeniem na cele mieszkalne, do pracy, relaksu - odpoczynku itp. Każdy ogród zimowy staramy się do istniejącej bryły budynku, aby komponował  sie w jedną architektoniczną całość.

  

Ogrody zimowe dla hoteli, restauracji, kawiarni

Z naszego doświadczenia wynika, że wiele hoteli, zajazdów, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, restauracji, pubów, kawiarni itp. posiada tarasy, które są wykorzystywane jedynie przez kilka miesięcy w roku, głównie od maja do września. W pozostałe miesiące ze względu na klimat są nie wykorzystywane, a przecież mogą służyć przez cały rok. Nasza oferta wychodzi tym problemom naprzeciw.

   

Zadaszenia basenów - stałe

Nasz klimat nie pozwala na korzystanie z otwartych basenu przez cały rok. Proponujemy Państwu system zabudów basenowych, które mogą przedłużyć okres korzystania z otwartego basenu od Kwietnia do Października (wersja "zimna") lub zabudowy do korzystania z basenów przez cały rok w tzw. (wersji "ciepłej"). Wykonujemy zabudowy i zadaszenia basenów w formie stałej jako pełna konstrukcja z elementami przesuwanymi, uchylanymi oraz jeśli jest taka potrzeba z dachem elektrycznie rozsuwanym. Oczywiście każda z konstrukcji jest indywidualnie projektowana dla klienta wedłud jego uwag, potrzeb, gustu i budżetu.

   

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą bogatą Ofertą, która znajduje się tutaj.

 
okna plastikowe mirsk